Sony pokazało genialny zestaw PlayStation 5 inspirowany Spider-Manem 2! Projekt oddaje charakter gry

Spider-Man 2 PlayStation 5 Bundle

Już w październiku gra Marvel’s Spider-Man 2 trafi w ręce graczy. Podczas PlayStation Showcase 2023 mogliśmy zapoznać się z długim gameplayem z produkcji Insomniac Games, który pozwolił zapoznać się lepiej z rozgrywką. Tym razem natomiast został zapowiedziany specjalny zestaw PlayStation 5 inspirowany nadchodzącą produkcją Insomniac Games.

Zestaw PlayStation 5 inspirowany Marvel’s Spider-Man 2

PlayStation 5 Spider-Man 2 Bundle

Na oficjalnym blogu PlayStation zaprezentowano właśnie limitowaną edycję konsoli PlayStation 5 inspirowaną Marvel’s Spider-Man 2. Projekt ma odzwierciedlać przejmowanie przez symbionta kontroli nad graczem, zarówno na panelach konsoli, jak i na dedykowanym padzie. Ponadto gracze posiadający już najnowszej generacji konsolę Sony dzięki jej konstrukcji będą mogli osobno dokupić panele, a także kontroler.

Spider-Man 2 PlayStation 5 Bundle
Zestaw PlayStation 5 inspirowany Marvel’s Spider-Man 2

Projekt został zainspirowany symbiontem w grze, który przejmuje kontrolę nad konsolą i kontrolerem, ale nadal można zobaczyć część czerwieni pod mackami. Reprezentuje to różne sposoby, w jakie gracze będą doświadczać przejęcia kontroli przez symbionta w Marvel’s Spider-Man 2. To ciągłe dążenie do dominacji, niezależnie od tego, czy jest to wewnętrzne, czy zewnętrzne, a wynik jest niepewny.

Jacinda Chew, starszy dyrektor artystyczny, Insomniac Games

Przypominamy, że w Spider-Man 2 zagramy dwójką bohaterów: Milesem Moralesem oraz Peterem Parkerem. Protagoniści zmierzą się między innymi z Kravenem Łowcą, Jaszczurem czy Venomem. Dodatkowo twórcy zapowiadają rozbudowany, marvelowski Nowy Jork, w którym pojawią się nowe dzielnice – Brooklyn i Queens, a także Coney Island.

Zobacz też: Najlepsze routery gamingowe

Kup Marvel’s Spider-Man 2

Zamówienia przedpremierowe na limitowaną edycję PlayStation 5 inspirowaną Marvel’s Spider-Man 2 rozpoczną się już 28 lipca 2023 roku, natomiast sprzęt ma trafić w ręce graczy 1 września. Premiera gry jest zaplanowana na 20 października, a produkcja trafi ekskluzywnie na konsolę Sony najnowszej generacji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.