Sony planuje udostępnić usługę PSN na PC? Wiele na to wskazuje

PlayStation PC

Co za dzień! Kilka godzin temu informowaliśmy o odkryciu plików potencjalnego trybu wieloosobowego w Spider-Man Remastered. Teraz dzięki pracy dataminerów okazało się, że Sony może w przyszłości zaproponować posiadaczom pecetów połączenie wydawanych gier ze swoją sztandarową usługą internetową.

REKLAMA

W kodzie Spider-Man Remastered odkryto ślady udostępniania usługi PlayStation Network na PC

Jak podaje serwis VGC w plikach gry Spider-Man Remastered znalazły się fragmenty kodu źródłowego, które sugerują, że „niebiescy” mogą w przyszłości umożliwić korzystanie z usługi PlayStation Network na PC. Choć na ten moment żadna z wydanych gier nie zawiera takiej opcji, tak znalezione dane jasno wskazują, że Sony ma, bądź miało takie plany. Szczególną uwagę zwraca fraza „PSN Linking bonuses”, wykopana w plikach Spider-Mana. Czyżby Sony planowało zaoferować graczom prezent za połączenie kont?

Przeczytaj też: Najlepsze mody do The Sims 4

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy i kiedy usługa PSN trafi na PC, jednak mając na uwadze dzisiejsze rewelacje, można przypuszczać, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy więcej informacji na ten temat. Z całą pewnością odkryte dane są świadectwem daleko idących planów firmy, która nie tak dawno otworzyła oficjalną stronę dla swoich gier na PC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!