Spider-Man Remastered z trybem wieloosobowym? Znalezione pliki sugerują, że twórcy mogli mieć takie plany

Spider-Man 2

Spider-Man Remastered na PC przyciągnął naprawdę imponującą liczbę graczy, stając się drugim najbardziej grywalnym tytułem Sony, który trafił poza ich konsole. Wydanie na komputery osobiste umożliwiło dociekliwym fanom dokładnie przebadać pliki gry. Jeden z nich trafił na bardzo ciekawe znalezisko.

Tryb wieloosobowy w Spider-Man Remastered miał umożliwić wcielenie się Milesa Moralesa?

Ciekawski poszukiwacz kryjący się pod nickiem DniweTamp udostępnił na Twitterze fragment kodu źródłowego, w którym znajdują się zapiski dotyczące wieloosobowego trybu gry w Spider-Man Remastered. Rewelacja ta jest o tyle interesująca, że drugi gracz miał mieć możliwość wcielenia się w Milesa Moralesa. W założeniach gracze mieliby do dyspozycji dwa tryby: PvP oraz Free For All, działające na zasadach PvE. Dalsze poszukiwania pomogły ustalić, że rozgrywka wieloosobowa nie byłaby dostępna od razu i być może wymagałaby pobrania jako dodatkowa zawartość.

Przeczytaj też: Mody do FS 22

Prawdopodobne jest też, że tryb ten był testowany przez deweloperów na potrzeby Marvel’s Spider-Man 2, który ma opowiadać historię zarówno Petera Parkera, jak i Milesa Moralesa. Kłóci się to jednak ze słowami Ryana Schneidera z Insomniac Games, który określał nadchodzącą grę jako „najbardziej epicką przygodę dla jednego gracza”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.