PS Plus Premium i Extra straci wkrótce 10 gier! Ostatnia szansa na ogranie kilku interesujących tytułów

PS Plus Extra Premium

Okazuje się, że już w kwietniu z biblioteki PlayStation Plus Premium i Extra zniknie aż 10 gier. Na liście tytułów oznaczonych do usunięcia nie brakuje tytułów, które spotkały się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony recenzentów, jak i samych graczy. Abonenci usługi Sony powinni więc zerknąć na wspomniane zestawienie i rozważyć nadrobienie zaległości.

W kwietniu z PlayStation Plus Premium i Extra zniknie aż 10 gier, w tym m.in. produkcja skierowana do fanów Naruto

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 – gameplay trailer

Na liście gier oznaczonych do usunięcia z PlayStation Plus Premium i Extra w kwietniu 2023 roku znajduje się m.in. 2Dark, Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4, Steins Gate Elite czy też The Wonderful 101 Remastered. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie wspomniane produkcję opuszczą usługę Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pełna lista gier oznaczonych do usunięcia z PlayStation Plus Premium i Extra w kwietniu 2023 roku prezentuje się natomiast następująco:

  • 2Dark
  • 428 Shibuya Scramble
  • Croixleur Sigma
  • Gabbuchi
  • Marvel Puzzle Quest Dark Reign
  • Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4
  • Steins Gate Elite trophies
  • The Caligula Effect Overdose
  • The Wonderful 101 Remastered
  • Zanki Zero Last Beginning

Zobacz też: Sposoby na tani PS Plus

Na koniec warto dodać, że abonenci PlayStation Plus Premium i Extra mogą już cieszyć się marcowymi nowościami. Wczoraj biblioteka usługi Sony została wzbogacona m.in. o takie tytuły jak Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Ghostwire: Tokyo, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction czy też Life is Strange: True Colors.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.