Marcowe gry w PS Plus Extra i Premium już dostępne do pobrania!

PS Plus Extra Premium

Podczas lutowego wydarzenia State of Play Sony postanowiło ujawnić część gier, które w marcu 2023 roku trafią do katalogów PS Plus Extra i Premium. Niespełna tydzień temu zaś pojawiło się pełne zestawienie gier produkcji zmierzających do tych abonamentów. Okazało się, że japońska korporacja przygotowała dla subskrybentów szereg interesujących, a zarazem zróżnicowanych pozycji. Od dzisiaj tytuły te są już dostępne do pobrania.

PS Plus Extra i Premium na marzec 2023 – gry dostępne do pobrania

Tchia — trailer

Zgodnie z informacjami udostępnianymi przez Sony w marcu 2023 roku do abonamentów PS Plus Extra i Premium trafiło sporo naprawdę porządnych produkcji, które do tej pory zaskarbiły sobie uznanie wielu graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W zestawieniu znalazła się także Tchia, czyli gra, która właśnie dzisiaj ma swój oficjalny debiut. Pełna lista siedemnastu tytułów dostępnych w marcowym PS Plus Extra i Premium prezentuje się następująco:

 1. Uncharted Legacy of Thieves Collection (PS5);
 2. Tchia (PS4, PS5);
 3. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (PS4, PS5);
 4. Ghostwire Tokyo (PS5);
 5. Life Is Strange: True Colors (PS4, PS5);
 6. Immortals Fenyx Rising (PS4, PS5);
 7. Life is Strange 2 (PS4, PS5);
 8. Dragon Ball Z: Kakarot (PS4, PS5);
 9. Street Fighter V Champion Edition (PS4, PS5);
 10. Untitled Goose Game (PS4, PS5);
 11. Final Fantasy Type-0 HD (PS4, PS5);
 12. Rage 2 (PS4, PS5);
 13. Neo: The World Ends with You (PS4, PS5);
 14. Haven (PS4, PS5);
 15. Ridge Racer Type 4 (PSX – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium;
 16. Ape Escape 2 (PSX – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium;
 17. Syphon Filter: Dark Mirror (PSP – PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium.

Przeczytaj też: Gry bijatyki

Kolejny raz Sony zadbało o niezwykle dużą różnorodność pozycji, bo katalog wzbogacony został m.in. o Dragon Ball Z Kakarot, Life is Strange 2 czy Untitled Goose Game, a więc istnieje duża szansa, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zamierzacie ograć którąś ze wspomnianych gier? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.