Znamy polską cenę PlayStation Portal! Sony pozytywnie zaskoczyło rodzimych graczy

PlayStation portal polska

PlayStation Portal aktualnie jawi się jako wyjątkowo atrakcyjna alternatywa dla wszystkich posiadaczy PS5, którzy z wielu powodów wolą korzystać z mniejszego ekranu do ogrywania największych hitów aktualnej i poprzedniej generacji. Wczoraj informowaliśmy o pojawieniu się opcji składania preorderów w niemieckim i włoskim Amazonie, co wiązało się także z ujawnieniem ceny tegoż sprzętu. Dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, ile będą musieli zapłacić rodzimi gracze za najnowszy sprzęt od Sony.

Polska cena PlayStation Portal nie zwali z nóg

PlayStation Portal, reklama

Od dzisiaj w polskich sklepach zaczęły się pojawiać pierwsze oferty na zakup nadchodzącego PlayStation Portal. Obecnie sprzęt jest dostępny wyłącznie w przedsprzedaży, a oficjalna premiera odbędzie się dopiero 1 grudnia 2023 roku.

Zaskakująca może być cena, na jaką Japończycy wycenili PlayStation Portal w Polsce. Okazuje się bowiem, że rodzimi gracze za urządzenie do przesyłania gier z PS5 zapłacić trzeba dokładnie 999 zł.

Jest to cena zbliżona do ofert z Niemiec czy Włoch, która zarazem jest całkiem atrakcyjna jak za sprzęt tego rodzaju.

Preorder PlayStation Portal

Nie są to jedyne sprzęty od PlayStation, które w przyszłości trafią na Polski rynek. Warto też wspomnieć o słuchawkach PULSE Explore oraz PULSE Elite. Te trafią na rynek kolejno 6 grudnia 2023 roku i 21 lutego 2024 roku.

Przeczytaj też: Gry na nudę

Jeśli więc ktoś zastanawia się nad zakupem nowego pomysłu od Sony, to ma ku temu teraz bardzo dobrą okazję. Ciężko stwierdzić, jaką popularnością będzie cieszyć się ten sprzęt w naszym kraju, jednak lepiej zdecydować się zawczasu, niż czekać na kolejne dostawy.

Zamierzacie sprawdzić, co oferuje nam PlayStation Portal? Może jednak nie jesteście fanami tego rozwiązania? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.