Preordery PlayStation Portal wystartowały! Cena przenośnej konsoli Sony bardzo pozytywnie zaskakuje

PlayStation Portal

Kiedy w sierpniu Sony oficjalnie zaprezentowało przenośne urządzenie PlayStation Portal, wiele osób dość sceptycznie podeszło do tego pomysłu. Okazuje się jednak, że sprzęt okazał się sprzedażowym hitem w kolejnych krajach, w których pojawił. Teraz zaś wystartowała możliwość zamówień przedpremierowych w pierwszych europejskich krajach.

Preordery PlayStation Portal pojawiły się na włoskim i niemieckim Amazonie

Reklama PlayStation Portal

Przedpremierowe zamówienia na przenośną konsolę PlayStation Portal pojawiły się w niemieckim i włoskim Amazonie. Szczególną uwagę można zwrócić na cenę, która jest niższa, niż początkowo można było zakładać. W obu przypadkach zapłacić trzeba około 224 euro wraz z wysyłką. W przeliczeniu na naszą walutę wychodzi około 1000 zł, co jak za tego rodzaju urządzenie wydaje się w miarę uczciwą kwotą.

Warto przypomnieć, że będzie to przenośny sprzęt, za pomocą którego będzie można przesyłać obraz z konsoli PS5 na mniejszy i bardziej kompaktowy ekran. Do tego konieczne będzie oczywiście stałe i względnie dobre połączenie z internetem.

Pewnym mankamentem może być brak obsług gier streamowanych dzięki usłudze PlayStation Premium, a PlayStation Portal nie będzie wyposażony w moduł Bluetooth.

Przeczytaj też: Gry podobne do Uncharted

Kwestia preorderów w naszym kraju nadal nie została ujawniona, lecz kwestią czasu zdają się oficjalne informacje doniesienia w tej sprawie. Skusicie się na nowe urządzenia, które przygotowało Sony? Jeśli tak, to sprawdźcie dostępność sprzętu na włoskim i niemieckim Amazonie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.