PlayStation Portal już w rękach pierwszych redakcji! Do sieci trafił unboxing nowego urządzenia Sony

PlayStation Portal unboxing

Dzisiaj poznaliśmy cenę oraz datę premiery PlayStation Portal w Polsce. Okazuje się, że Sony postanowiło pozytywnie zaskoczyć rodzimych graczy, a cena wspomnianego sprzętu nie zwala z nóg. Urządzenie do przesyłania gier z PS5 trafiło również w ręce wybranych dziennikarzy, a jedna z redakcji opublikowała unboxing, który prezentuje „gadżet” w pełnej krasie.

Unboxing PlayStation Portal już w sieci. Materiał wideo pokazuje nowy sprzęt Sony

PlayStation Portal – unboxing

Powyższy unboxing PlayStation Portal opublikował serwis Hobby Consolas. Materiał pozwala dokładnie przyjrzeć się urządzeniu do przesyłania gier z PS5, ale niestety redakcja nie mogła zaprezentować, jak radzi sobie ono w akcji. Niemniej jednak opublikowane wideo powinno zainteresować osoby, które rozważają zakup wspomnianego sprzętu.

PlayStation Portal może pochwalić się 8-calowym ekranem LCD o rozdzielczości 1080p i częstotliwości 60 Hz. Wspomniany sprzęt jest całkiem spory, a redakcja Hobby Consolas zobrazowała jego gabaryty, zestawiając urządzenie zarówno z kontrolerem DualSense, jak i Steam Deckiem. Rzućcie okiem na powyższy unboxing i sprawdźcie sami.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 75 cali

Na koniec przypomnijmy, że premiera PlayStation Portal w Polsce zaplanowana jest na 1 grudnia 2023 roku. Rodzimi gracze zainteresowani wspomnianym sprzętem muszą natomiast przygotować się na wydatek rzędu 999 złotych. Zamierzacie kupić nowe urządzenie Sony? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.