Nowy zwiastun PlayStation Pulse Explore i Elite! Poznaliśmy szczegóły dotyczące kolejnych urządzeń Sony

playstation 5 pulse explore elite

Jakiś czas temu poznaliśmy datę premiery oraz cenę PlayStation 5 Slim, a także PlayStation Portal. Sony nie zwalnia tempa i właśnie pojawiła się nowa prezentacja kolejnych urządzeń, które niebawem trafią na rynek. Opublikowany przez firmę materiał dotyczy słuchawek PlayStation Pulse Explore oraz Elite.

PlayStation Pulse Explore i PlayStation Pulse Elite – prezentacja, cena i data premiery

Prezentacja PlayStation Pulse Explore i PlayStation Pulse Elite

W sieci pojawiła się nowa prezentacja słuchawek PlayStation Pulse Explore oraz PlayStation Pulse Elite. Douszne Pulse Explore będą dostępne na rynku od 6 grudnia, a zamówienia przedpremierowe rozpoczną się 9 listopada. Sony ogłosiło również datę premiery słuchawek Pulse Elite, które trafią na pierwsze rynki 21 lutego 2024 roku.

Słuchawki mają być wyposażone w magnetyczne przetworniki przestrzenne i odtwarzać dźwięk „z niemal idealną dokładnością w całym słyszalnym spektrum”. Dzięki technologii PlayStation Link gracze nie doznają także żadnych opóźnień. Według Sony sprzęt zaoferuje „nową generację audio” i niezwykle realistyczny dźwięk w grach.

Jeśli chodzi o cenę urządzeń, PlayStation Pulse Explore to wydatek rzędu 219,99 euro. Wersja Elite będzie natomiast kosztowała 149,99 euro. Pojawić ma się również adapter USB PlayStation Link, który będzie dołączany do słuchawek, a także sprzedawany osobno w cenie 24,99 euro.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Jednak warto zaznaczyć, że na oficjalnym blogu PlayStation brak konkretnych informacji odnośnie dostępności tych urządzeń w Polsce. Firma wymienia kraje, w których dostępne będą zakupy przez PlayStation Direct, takie jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Austria czy Portugalia. W innych krajach dostępność tych produktów będzie zależała od „wybranych sprzedawców”, jednak na ten moment nie wiemy, kiedy słuchawki zakupimy w Polsce.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.