PlayStation z fenomenalną reklamą Ligi Mistrzów! Kratos i inni bohaterowie promują popularne rozgrywki

PlayStation reklama Liga Mistrzów Kratos

W zeszłym tygodniu Microsoft opublikował świetną reklamę konsol Xbox Series X|S. Dzisiaj natomiast w sieci pojawił się materiał, który powinien zainteresować wszystkich fanów gier Sony oraz Ligi Mistrzów. Japońska firma przygotowała bowiem krótki – ale naprawdę udany – spot, który przypomina, że marka PlayStation jest oficjalnym sponsorem popularnych rozgrywek.

Bohaterowie gier PlayStation w reklamie Ligi Mistrzów. Sony przygotowało świetny materiał promocyjny

PlayStation – reklama Ligi Mistrzów

W najnowszej reklamie Ligi Mistrzów udział wzięły bowiem postacie z gier PlayStation. Na samym początku można zobaczyć Joela i Ellie. Bohaterowie The Last of Us – jak się później okazuje – starają się dostarczyć głównemu sędziemu piłkę. W materiale pojawiają się również Peter Parker oraz Miles Morales z Marvel’s Spider-Man 2, którzy ratują kibiców przed katastrofą. To jednak nie koniec atrakcji.

Pod sam koniec spotu reklamowego na scenę wkraczają Kratos oraz Atreus, którzy wspólnie prowadzą doping na jednej z trybun. Trzeba przyznać, że całość jest naprawdę udana i promuje nie tylko rozgrywki Ligi Mistrzów, ale także wybrane produkcje PlayStation Studios. Warto rzucić okiem, nawet jeśli nie jest się fanem piłki nożnej.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 50 cali

Na koniec warto przypomnieć, że już w listopadzie na pierwszych rynkach ma zadebiutować PS5 Slim. Dokładna data premiery odchudzonego modelu najnowszej konsoli Sony w Polsce wciąż nie jest jednak znana. Tajemnicą pozostaje również oficjalna cena wspomnianego sprzętu w naszym kraju.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.