PlayStation Showcase 2022 z prawdopodobną datą. Insider zdradza szczegóły

PlayStation logo

Sony przyzwyczaiło nas, że co roku w okresie letnio-jesiennym odbywa się dla fanów PlayStation specjalne wydarzenie, na którym przedstawiane jest wiele tytułów first oraz third-party, zmierzających na konsole PS4 czy PS5. Nie inaczej ma być w najbliższych tygodniach.

REKLAMA

PlayStation Showcase 2022 we wrześniu, a Sony chce wyprzedzić Disneya?

I don’t know 100% it’s true. But that’s the date I just got told too. pic.twitter.com/cxHREcAdsT

— Nick  (@Shpeshal_Nick) August 22, 2022

I don’t know 100% it’s true. But that’s the date I just got told too. pic.twitter.com/cxHREcAdsT

— Nick  (@Shpeshal_Nick) August 22, 2022

Szanowany insider wśród społeczności – Shpeshal_Nick – który jako jeden z pierwszych zdradził, że PlayStation Showcase 2022 będzie miało miejsce we wrześniu, przyszedł teraz do nas ze świeżymi informacjami. Z jego rozmów wynika, że wydarzenie Sony odbędzie się 8 września i potrwa mniej więcej 20 minut.

Przeczytaj teżNajlepsze mody do ETS2

Celem PlayStation jest podobno „wypuszczenie” show przed Disney & Marvel Games Showcase, które jest zapowiedziane na 9 września 2022 roku. Fani uniwersum Marvela mają otrzymać wiele ciekawych zapowiedzi, więc możliwe, że wydarzenie skradnie serca odbiorców. A gdyby tak się stało, to potencjalne PlayStation Showcase 2022 mogłoby przejść bez tak pożądanego echa. Sony rzekomo chce uniknąć takiej sytuacji, stąd wydarzenie japońskiej korporacji ma być planowane na 8 września 2022 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!