Na PlayStation Showcase 2023 zobaczymy „duże i małe gry”. Sony podkręca zainteresowanie graczy

PlayStation Showcase DualShock 4 DualSense

Po wielu pokazach i spekulacjach Sony potwierdziło wczoraj datę pokazu PlayStation Showcase 2023. Oczywiście wieść ta rozbudziła kolejne spekulacje na temat konkretnych gier, które zostaną zaprezentowane przez Sony podczas tego wydarzenia. Głos w sprawie zabrał nawet wiceprezes PlayStation i jeszcze bardziej rozgrzał oczekiwania fanów.

PlayStation Showcase 2023 ma zagwarantować nam zapowiedzi całkiem różnorodnych produkcji

We will have some great games, big and small, from all over the world. I’m excited. #teamMay. https://t.co/BlRIAuL4pu

— Christian Svensson (@chrissvensson) May 17, 2023

We will have some great games, big and small, from all over the world. I’m excited. #teamMay. https://t.co/BlRIAuL4pu

— Christian Svensson (@chrissvensson) May 17, 2023

Wiceprezes PlayStation oraz dyrektor ds. globalnych relacji z firmami third-party — Christian Svensson — przekazał, że podczas PlayStation Showcase 2023 zobaczymy „zróżnicowane tytuły”. Mają to być produkcje, które odznaczać się będą zarówno budżetem oraz skalą, ale także nieco mniejsze gry, stworzone przez bardziej kameralne studia.

Możliwe więc, że już podczas tego eventu sprawdzimy efekty prac programu Hero Project, kierowanego dla właśnie niezależnych deweloperów. Svensson na koniec swojego krótkiego posta stwierdził, że sam jest podekscytowany tym, co zostanie nam zaprezentowane podczas nadchodzącego pokazu.

Przeczytaj też: Gry podobne do League of Legends

Oczywiście traktować to można jako typową zagrywkę marketingową, która ma na celu zwrócić uwagę graczy i obserwatorów właśnie na to wydarzenie. Mimo tego możemy spodziewać się, że Sony faktycznie zaskoczy przynajmniej część swoich fanów zupełnie nowymi ogłoszeniami.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.