Jest oficjalna data pokazu PlayStation Showcase! Gorące zapowiedzi od Sony jeszcze w maju

PlayStation Showcase

PlayStation Showcase to jedno z tych wydarzeń, na które oczekuje cała masa graczy. Co więc zrozumiałe, o potencjalnej dacie imprezy spekulowało się od dawna. Teraz natomiast nareszcie poznaliśmy ją oficjalnie.

PlayStation Showcase 2023 odbędzie się jeszcze w maju

PlayStation Sony
PlayStation

Sony poinformowało właśnie, że PlayStation Showcase odbędzie się już 24 maja. Data ta spaja się z ostatnimi plotkami, które sugerowały, że wydarzenie zaplanowano właśnie na końcówkę obecnego miesiąca.

Potwierdzono też, że pokaz potrwa godzinę (czyli będzie nieco krótszy od Xbox Games Showcase) i będzie nam dane zobaczyć na nim gry na PS5 i PSVR 2 przygotowywane przez „najlepsze studia z całego świata”. Wydarzenie obejmie kilka produkcji PlayStation Studios oraz tytuły tworzone przez zewnętrznych deweloperów.

Oficjalnie więc ruszyła kolejna machina z plotkami na temat konkretnych gier, które Sony zaprezentuje podczas tegorocznej odsłony imprezy. Naturalnie najwięcej mówi się raczej o Marvel’s Spider-Man 2 i nowej odsłonie Mortal Kombat. Wielu graczy ma też jednak nadzieję na prezentację Silent Hill 2 oraz zapowiedź Metal Gear Solid 3 Remake, o którym także rozmawia się ostatnio sporo.

Być może przyjdzie nam też zapoznać się po raz pierwszy z nowym sprzętem, nad którym potencjalnie pracuje obecnie Sony. Mowa tu oczywiście o modelu PS5 Pro i handheldzie znanym na razie jako PlayStation Q Lite.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

Podsumowując, PlayStation Showcase wystartuje 24 maja o godzinie 22:00 polskiego czasu. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na YouTube i Twitchu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.