PlayStation Stars z ukrytym poziomem członkostwa? Znalezione grafiki sugerują niezapowiedziane funkcje

PlayStation Stars

Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy, że usługa PlayStation Stars wystartowała już w pierwszych krajach. Z czasem okazało się, że będzie ona podzielona na cztery etapy członkostwa, które oferować będą rozmaite bonusy dla korzystających. Bardzo możliwe, że Japończycy przewidzieli jeszcze jeden, nieujawniony dotąd poziom.

Domniemany ukryty poziom członkostwa PlayStation Stars znaleziony w aplikacji mobilnej

PlayStation Stars grafika poziom 5
Grafika znaleziona w kodzie aplikacji PlayStation App

Niektórzy dociekliwi użytkownicy aplikacji PlayStation App dostępnej na urządzeniach mobilnych zauważyli, że usługa zawiera jeden dodatkowy poziom członkostwa nazwany „Diamentowym”. Natrafiono także na kilka grafik, które hostowane są na serwach PlayStation, a które rzekomo mają odnosić się do nagród dostępnych na tym szczeblu. Najciekawszym znaleziskiem zdaje się opis, który brzmi następująco:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydaje się, że w nieskończonym morzu gwiazd ciężko się ukryć. Jednak nie byłoby Cię tutaj, gdybyś pozwolił takim wyzwaniom Cię zatrzymać. Witamy na poziomie 5.

Na krótko po opublikowaniu tych grafik pojawiły się spekulacje, jakoby ten tajemniczy poziom członkostwa miał być zarezerwowany jedynie „dla wybranych”. Trzeba jednak pamiętać, że są to jedynie domniemania, więc należy do tego podchodzić z dużą rezerwą.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do GTA 5

Biorąc pod uwagę, że znalezione grafiki hostowane są na oficjalnej stronie PlayStation, to z całą pewnością zostały one tam umieszczone celowo. Zastanawiać może jedynie czy i kiedy Japończycy zdecydują się je wykorzystać. Zapewne odpowiedź na to pytanie poznamy po 13 października, wtedy to usługa zostanie oficjalnie uruchomiona na wszystkich kontynentach.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.