State of Play może odbyć się już za kilka dni! PlayStation przebije Xbox Developer Direct?

PlayStation State of Play

Xbox Developer Direct już za nami, a wydarzenie przedstawiło nam sporo ciekawych gier. Tymczasem okazuje się, że Sony może planować odpowiedź na imprezę Xboxa. Jedno ze źródeł donosi bowiem, że State of Play odbędzie się już niebawem.

PlayStation State of Play odbędzie się 25 stycznia?

Wcześniej Roberto Serrano informował już, że State of Play ma być zaplanowane na styczeń. Teraz analityk uzupełnił tę informację, podając, że zgodnie z jego informacjami wydarzenie Sony odbędzie się 25 stycznia, choć data ta musi zostać jeszcze potwierdzona.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak pisze Serrano, podczas State of Play mamy poznać nowości oraz aktualizacje dotyczące gier first-party. Nie zabraknie także produkcji pochodzących od zewnętrznych studiów.

Wiele wskazuje więc na to, że Sony niedługo oficjalnie zapowie swoją imprezę. Ta na pewno będzie obfitować w wiele ciekawych tytułów, jako że najbliższe miesiące wydają się niezwykle ciekawe pod względem zbliżających się premier.

Przykładem może być Silent Hill 2, który jest tworzony przez polskie Bloober Team. Ponadto gracze wyczekują też zapewne na dalsze informacje w sprawie debiutującego w marcu Rise of the Ronin.

Nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko czekać na konkretne komunikaty. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście wydarzy się to już w przyszłym tygodniu.

Źródło: Twitter / Roberto Serrano

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.