PlayStation State of Play tuż za rogiem! Kolejny głos z branży potwierdza nadchodzący pokaz

State of Play PlayStation

Styczeń 2024 roku okazuje się być dla graczy miesiącem pełnym atrakcji. Ledwie kilka dni temu dostaliśmy oficjalną informację o pokazie Xbox Developer Direct, a chwilę później w internecie pojawiły się pogłoski, że Sony ma na ten ruch odpowiedzieć swoją prezentacją. Teraz kolejny znany insider potwierdza, że pod koniec miesiąca PlayStation ma zaprosić fanów na wydarzenie State of Play.

State of Play od PlayStation ma się odbyć pod koniec stycznia. Kolejny dziennikarz potwierdza pokaz

Wczoraj informowaliśmy o tym, że znany dziennikarz Jeff Grubb w podcaście Giant Bombcast przyznał, że pokaz PlayStation ma odbyć się w ciągu „kilku najbliższych tygodni”. Z wypowiedzi mężczyzny wynikało, że State of Play miałoby się odbyć na przełomie stycznia i lutego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz do tych słów dołącza znany growy dziennikarz, Roberto Serrano. Nie tylko potwierdza on, że wydarzenie rzeczywiście ma się odbyć, ale też podkreśla, że ma ono odbyć się pod koniec stycznia. Pomimo tego, że dalej nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji ze strony Sony, to przeciek od dwóch znanych dziennikarzy, których wieści wielokrotnie się sprawdzały, pozwala poważnie potraktować te rewelacje.

Czego więc można spodziewać się na pokazie State of Play? Prawdopodobnie Sony będzie chciało zwrócić uwagę na swoje najbliższe premiery. Już 29 lutego zadebiutuje Final Fantasy VII: Rebirth, a 22 marca do graczy trafi Rise of the Ronin. Można się więc spodziewać, że wydarzenie będzie skupione wokół tych dwóch tytułów.

Pozostaje czekać, aż PlayStation oficjalnie zapowie pokaz State of Play. Jeśli wydarzenie rzeczywiście miałoby odbyć się pod koniec stycznia, to informacji od Sony powinniśmy spodziewać się już na dniach. Fanom do tego czasu pozostaje trzymać kciuki, by wieści od dziennikarzy okazały się prawdą.

Źródło: X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.