PlayStation planuje podobno dwa eventy. Plotki mówią o powrocie State of Play i PlayStation Showcase

PlayStation

Początek roku pod względem eventów należał do tej pory do Microsoftu oraz Nintendo. Najpierw obejrzeliśmy pełne ważnych informacji Xbox Developer_Direct, a ostatnio również Nintendo Direct. Teraz może wreszcie przyjść czas na Sony.

PlayStation planuje nowy State of Play i Showcase?

Podcast Jeffa Grubba Game Mess Decides

Plotki na temat planów Sony rozpoczął Jeff Grubb w swoim podcaście Game Mess Decided. Według jego informacji jeszcze w tym miesiącu może odbyć się kolejne wydanie State of Play. Będzie to jednak wydarzenie mniejsze, pozbawione dużych, głośnych prezentacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ważniejszy event ma mieć miejsce kilka miesięcy później, prawdopodobnie jeszcze przed czerwcem. PlayStation Showcase będzie prawdopodobnie funkcjonować jako rekompensata za brak Sony podczas E3 2023.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wojenne

Na potwierdzenie powyższych informacji będziemy musieli oczywiście poczekać na oficjalne ogłoszenia ze strony PlayStation. Dwa wydarzenia wystarczyłyby jednak na pewno, żeby utrzymać przy sobie uwagę graczy i zapowiadać konkurencję dla Redfalla czy Starfielda.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.