PlayStation planuje podobno dwa eventy. Plotki mówią o powrocie State of Play i PlayStation Showcase

PlayStation

Początek roku pod względem eventów należał do tej pory do Microsoftu oraz Nintendo. Najpierw obejrzeliśmy pełne ważnych informacji Xbox Developer_Direct, a ostatnio również Nintendo Direct. Teraz może wreszcie przyjść czas na Sony.

REKLAMA

PlayStation planuje nowy State of Play i Showcase?

Podcast Jeffa Grubba Game Mess Decides

Plotki na temat planów Sony rozpoczął Jeff Grubb w swoim podcaście Game Mess Decided. Według jego informacji jeszcze w tym miesiącu może odbyć się kolejne wydanie State of Play. Będzie to jednak wydarzenie mniejsze, pozbawione dużych, głośnych prezentacji.

Ważniejszy event ma mieć miejsce kilka miesięcy później, prawdopodobnie jeszcze przed czerwcem. PlayStation Showcase będzie prawdopodobnie funkcjonować jako rekompensata za brak Sony podczas E3 2023.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wojenne

Na potwierdzenie powyższych informacji będziemy musieli oczywiście poczekać na oficjalne ogłoszenia ze strony PlayStation. Dwa wydarzenia wystarczyłyby jednak na pewno, żeby utrzymać przy sobie uwagę graczy i zapowiadać konkurencję dla Redfalla czy Starfielda.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!