PlayStation State of Play oficjalnie zapowiedziane! Sony zaprasza na pokaz nadchodzącej gry od Square Enix

PlayStation State of Play

Odbywające się co jakiś czas imprezy State of Play są dla fanów PlayStation jednymi z ważniejszych w przeciągu całego roku. W trakcie tych eventów dowiadują się bowiem o premierach najnowszych produkcji, które w danym okresie zawitają na konsolach produkowanych przez Sony. Teraz Japończycy oficjalne zapowiedzieli datę jednego z tych wydarzeń i co ciekawe, z krótkiego opisu wynika, iż będzie ono w głównej mierze poświęcone nadchodzącej produkcji od Square Enix.

Jutrzejsze State of Play z obszernym pokazem Final Fantasy XVI

State of Play presents more than 20 minutes of new Final Fantasy XVI gameplay this Thursday. Tune in live at 2pm PT / 5pm ET / 11pm CEST: https://t.co/nOULcwLVnQ pic.twitter.com/vNR9kGbxL6

— PlayStation (@PlayStation) April 11, 2023

State of Play presents more than 20 minutes of new Final Fantasy XVI gameplay this Thursday. Tune in live at 2pm PT / 5pm ET / 11pm CEST: https://t.co/nOULcwLVnQ pic.twitter.com/vNR9kGbxL6

— PlayStation (@PlayStation) April 11, 2023

Zgodnie z informacją zamieszczoną przez Sony w mediach społecznościowych oraz na oficjalnym blogu PlayStation już jutro o godzinie 23:00 czasu polskiego będzie mieć miejsce najnowsze wydarzenie z cyklu PlayStation State of Play. Według komunikatu w trakcie tego eventu zaprezentowany zostanie „ponad 20-minutowy nowy gameplay” z nadchodzącej gry Square Enix — Final Fantasy XVI.

Niestety, na ten moment nie wiadomo, czy Japończycy poza prezentacją szesnastej odsłony cyklu niezwykle popularnego cyklu Final Fantasy zaplanowali zapowiedzi lub ogłoszenia innych gier, lub sprzętów.

Przeczytaj też: Laptop do 6000 zł — najlepsze modele

Na wieść o tej zapowiedzi niektórzy gracze zaczęli spekulować, iż w trakcie imprezy Sony i Square Enix wypuszczą „po cichu” zapowiadaną od pewnego czasu wersję demo Final Fantasy XVI. Nie jest to stwierdzenie pozbawione sensu, wszak nie tak dawno twórcy ogłosili, że ich najnowsze dzieło osiągnęło „złoty status”, a więc jest w pełni gotowe do czerwcowej premiery.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.