Sony rozpoczęło masową produkcję PlayStation VR2. Japońska firma szykuje się na premierę sprzętu

PS VR2

Zgodnie z przekazanymi jakiś czas temu informacjami, PlayStation VR2 ma zadebiutować na początku przyszłego roku. Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie sprzęt trafi do sprzedaży, ale wygląda na to, że Sony na poważnie rozpoczęło przygotowania do premiery nowych gogli wirtualnej rzeczywistości stworzonych z myślą o PlayStation 5. Do sieci trafił bowiem raport, który ujawnia, że masowa produkcja PlayStation VR2 rozpoczęła się już w zeszłym miesiącu i nie natrafiła do tej pory na „ograniczenia w łańcuchu dostaw”.

Do marca na rynek ma trafić 2 miliony egzemplarzy PlayStation VR2

Powyższa informacja pochodzi z artykułu opublikowanego przez redakcję Bloomberga, która powołuje się na źródła „związane ze sprawą”. Z raportu wynika również, że do marca 2023 roku Sony zamierza dostarczyć na rynek dwa miliony sztuk PlayStation VR2. Japońskiej firmie zależy najwyraźniej, by każdy zainteresowany mógł bez przeszkód nabyć własny egzemplarz nowych gogli wirtualnej rzeczywistości przeznaczonych dla PlayStation 5.

Zobacz też: Najlepsze mody do GTA 5

Warto zaznaczyć, że pierwsze PlayStation VR osiągnęło sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy dopiero osiem miesięcy po oficjalnej premierze. Wygląda więc na to, że nowa generacja gogli VR skierowanych do użytkowników konsol PlayStation będzie – według przewidywań firmy Sony – cieszyć się znacznie większym zainteresowaniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.