PSVR 2 ze wstępnym terminem premiery. Next-generacyjne gogle Sony nadchodzą

PSVR 2

Pod koniec czerwca mogliśmy przyjrzeć się, jak wyglądają gogle PSVR 2 w praktyce. Jeden z testerów nie wytrzymał i postanowił pochwalić się posiadanym sprzętem w sieci, a chwilę później usłyszeliśmy jeszcze o prawdopodobnym terminie premiery urządzenia na rynku. Jak się okazuje, przecieki były prawdziwe.

REKLAMA

Premiera PSVR 2 na początku 2023 roku

Coming early 2023. #PSVR2 pic.twitter.com/R3MwWVPyNt

— PlayStation UK (@PlayStationUK) August 22, 2022

Coming early 2023. #PSVR2 pic.twitter.com/R3MwWVPyNt

— PlayStation UK (@PlayStationUK) August 22, 2022

Sony zaskoczyło większość graczy, publikując na Twitterze – a dokładnie poprzez angielski oddział PlayStation – bardzo krótki wpis dotyczący gogli PSVR 2. Jak możemy zauważyć, sprzęt został pokazany na obrazku wraz z podpisem, iż urządzenie trafi do graczy w pierwszych miesiącach 2023 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze słuchawki do PS5

Firma nie opublikowała postu chociażby na blogu PlayStation, gdzie najczęściej dochodzi do przedstawiania masy konkretów nt. planowanych premier. W tym przypadku podano jedynie wstępny termin premiery PSVR 2, który pozwala fanom wirtualnej rzeczywistości dowiedzieć się, na jaki okres odłożyć trochę pieniędzy na zakup owego urządzenia.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!