PSVR 2 ze wstępnym terminem premiery. Next-generacyjne gogle Sony nadchodzą

PSVR 2

Pod koniec czerwca mogliśmy przyjrzeć się, jak wyglądają gogle PSVR 2 w praktyce. Jeden z testerów nie wytrzymał i postanowił pochwalić się posiadanym sprzętem w sieci, a chwilę później usłyszeliśmy jeszcze o prawdopodobnym terminie premiery urządzenia na rynku. Jak się okazuje, przecieki były prawdziwe.

Premiera PSVR 2 na początku 2023 roku

Sony zaskoczyło większość graczy, publikując na Twitterze – a dokładnie poprzez angielski oddział PlayStation – bardzo krótki wpis dotyczący gogli PSVR 2. Jak możemy zauważyć, sprzęt został pokazany na obrazku wraz z podpisem, iż urządzenie trafi do graczy w pierwszych miesiącach 2023 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze słuchawki do PS5

Firma nie opublikowała postu chociażby na blogu PlayStation, gdzie najczęściej dochodzi do przedstawiania masy konkretów nt. planowanych premier. W tym przypadku podano jedynie wstępny termin premiery PSVR 2, który pozwala fanom wirtualnej rzeczywistości dowiedzieć się, na jaki okres odłożyć trochę pieniędzy na zakup owego urządzenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.