[Akt. 2] [Plotka] Cyberpunk 2077 może dziś trafić do Xbox Game Pass!

Cyberpunk 2077

Dziś Microsoft ujawni oficjalną listę gier w Xbox Game Pass na drugą połowę miesiąca. Co prawda przeciek zdradził już, jakich tytułów możemy się spodziewać, ale jest spora szansa, że poza wymienionymi tam produkcjami do subskrypcji zawita też… Cyberpunk 2077. Gracze z całego świata zaczynają dostrzegać poszlakę, która wyraźnie sugeruje pojawienie się gry CD Projektu w usłudze Microsoftu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Cyberpunk 2077 od dzisiaj w Xbox Game Pass? To całkiem możliwe

Xbox Game Pass Cyberpunk 2077

Jak zauważył Tom Warren na Twitterze, na stronie Cyberpunka 2077 w Xbox Store zaczęła się wyświetlać informacja o wsparciu dla chmury w ramach Xbox Game Pass. Wzmianka pokazuje się w wielu krajach, tak samo jak plakietka o optymalizacji pod konsole nowej generacji.

Już dzisiaj o 16:00 czasu polskiego na kanale Twitch CD Projekt RED rozpocznie się transmisja poświęcona m.in. Cyberpunkowi 2077. Podczas streamu firma najprawdopodobniej oficjalnie zapowie next-genową wersję gry i być może poinformuje o jej debiucie w bibliotece Xbox Game Pass.

Na ten moment warto jednak traktować to doniesienie z lekkim przymrużeniem oka, bo z drugiej strony wspomniana wcześniej informacja może być zwykłym błędem ze strony Microsoftu. Pierwsza plotka o pojawieniu się polskiego hitu w abonamencie Amerykanów sięga listopada zeszłego roku, a wszyscy wiemy, co z tego wyszło. A jeśli ktoś nie wie, to już tłumaczymy: nic.

Aktualizacja – 15.02.2022, 14:39

Tom Warren usunął swojego Tweeta i wstawił kolejnego, gdzie tym razem przychyla się w stronę błędu ze strony Microsoftu. Niestety plotka wydaje się teraz jeszcze mniej prawdopodobna.

Aktualizacja 2 – 15.02.2022, 17:54

Cyberpunk 2077 nie pojawi się dziś w Xbox Game Pass, ale w zamian gra dostała wydanie demo; posiadacze konsol Xbox One i Xbox Series X|S mogą przetestować ją bezpłatnie przez aż 5 godzin. Postępy poczynione przez ten czas zostaną przeniesione do pełnej wersji Cyberpunka 2077, jeżeli oczywiście zdecydujemy się go kupić.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z