[Akt.] Wyciekła prawdopodobna oferta Xbox Game Pass na drugą połowę lutego 2022

Madden NFL 22

Dziś Microsoft oficjalnie zaprezentuje ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lutego 2022. Tak się jednak składa, że w zasadzie nie musimy już czekać, bo właśnie pojawił się bardzo prawdopodobny przeciek ujawniający nadchodzące gry. Odpowiada za niego ten sam człowiek, którego doniesienia potwierdziły się na początku miesiąca.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Prawdopodobna oferta Xbox Game Pass na drugą połowę lutego 2022

Xbox Game Pass gry na drugą połowę lutego 2022 przeciek
Prawdopodobna lista gier w Xbox Game Pass na drugą połowę lutego 2022

Na łamach portalu Dealabs użytkownik billbil-kun ujawnił gry, które rzekomo trafią do biblioteki Xbox Game Pass w drugiej połowie lutego 2022. Ich lista prezentuje się następująco:

  1. Total War: Warhammer III (PC) – data dodania: 17.02.2022
  2. RoboQuest – data dodania: nieokreślona (luty 2022)
  3. Madden NFL 22 – data dodania: nieokreślona (luty 2022)
  4. Super Mega Baseball 3 – data dodania: nieokreślona (luty 2022)
  5. Galactic Civilizations III – data dodania: nieokreślona (luty 2022)

Nie da się ukryć, że jeżeli przeciek się potwierdzi (a wiele na to wskazuje), to będziemy mieli do czynienia z dość przeciętną aktualizacją oferty. W każdym razie: wszystko stanie się jasne już w ciągu najbliższych kilku godzin.

Aktualizacja – 15.02.2022, 15:19

Microsoft ujawnił oficjalną ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lutego 2022. Można powiedzieć, że przeciek niejako się potwierdził, z tym że do subskrypcji zawitają dodatkowo trzy gry więcej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z