Pokaz Starfield mamy zapamiętać na długo. Xbox jest pewny swego jak nigdy dotąd

Starfield Xbox

Już tylko dni dzielą nas od startu Xbox Games Showcase. Po nim odbędzie się także półgodziny Starfield Direct, czyli pokaz najważniejszej gry AAA Microsoftu. Słowa Aarona Greenberga wprost sugerują, że zapamiętamy go na bardzo długo.

Aaron Greenberg sugeruje zabranie dodatkowej pary bielizny na pokaz Starfield

Trzeba przyznać, że Xbox jest naprawdę przekonany co do powodzenia swojego zbliżającego się pokazu gier. Ta pewność siebie zwiększyła się zwłaszcza po PlayStation Showcase, które zdaniem większości było co najwyżej średnie.

Spory udział w nakręcaniu hype’u ma Aaron Greenberg. Wiceprezes Microsoftu zapowiedział już dziś, że Xbox Games Showcase zaoferuje same konkrety.

Na tym jednak nie koniec. Jak widzimy powyżej, Greenberg odpowiedział też na komentarz jednego z fanów, który osobiście nie posiada Xboxa, ale mocno czeka na Starfield. W takim wypadku marketingowiec wprost zaleca „przyniesienie dodatkowej pary bielizny”.

Całe to podgrzewanie atmosfery jest zasadniczo nową polityką Xboxa. W przeszłości „Zieloni” byli raczej znani jako ci, którzy starają się studzić emocje.

Z drugiej strony to nie tak, że wiara w sukces Xbox Games Showcase jest nieuzasadniona. Wielu graczy wyczekuje przecież nie tylko najnowszej gry Bethesdy, ale też Hellblade 2 czy nowego Fable. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo całe wydarzenie wraz ze Starfield Showcase ma zająć aż około dwóch godziny.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Kup Xbox Series S

Nie pozostaje nam już więc nic innego, niż tylko czekać na Xbox Games Showcase. Impreza rozpocznie się dokładnie 11 czerwca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.