Starfield z premierą w pierwszej połowie 2023 roku? Nowe doniesienia wskazują przybliżony termin debiutu

Starfield

Bez wątpienia jedną z bardziej wyczekiwanych premier 2023 roku jest Starfield od Bethesdy. Od dłuższego czasu jedyne informacje, jakie docierają do szerszego grona zainteresowanych, to w głównej mierze plotki i spekulacje dotyczące niepewnego jeszcze terminu premiery. Najnowsze doniesienia zdają się wskazywać, że — wbrew wcześniejszym wiadomościom — gra trafi do sprzedaży jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku.

REKLAMA

Według plotek Starfield trafi do sprzedaży jeszcze w czerwcu 2023 roku

Starfield
Starfield

Taką informację podał redaktor portalu Windows Central — Jaz Corden — który podczas ostatniego odcinka podcastu Xbox Two. Jeden z obserwujących zapytał, czy możliwe jest, aby Starfield zadebiutował 12 kwietnia 2023 roku, wtedy to bowiem na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Załogowych Lotów Kosmicznych. Mężczyzna, powołując się na swoje źródła, przekazał, że najnowsza gra Bethesdy trafi od oficjalnej sprzedaży w czerwcu 2023 roku.

Naturalnie dziennikarz nie zdradził, skąd ma takie informacje, nie przedstawił także, żadnej przybliżonej daty premiery, podkreślając jedynie, że czerwcowy termin debiutu jest najbardziej prawdopodobny. Warto także podkreślić, że Corden przeszło dwa tygodnie temu informował, że według jego zaufanych informatorów Starfield jest „grywalny od początku do końca”.

Przeczytaj też: Gry wojenne

Doniesienia te są oczywistym zaprzeczeniem dotychczasowych informacji, według których produkcja Starfield miała być obarczona problemami, a sama gra rzekomo znajdowała się w „surowym stanie”. Mimo wszystko trzeba jednak podchodzić do tych informacji ze sporym dystansem i najlepszym rozwiązaniem jest oczekiwanie na oficjalne komunikaty od Microsoftu lub Bethesdy.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!