Pokemon Scarlet & Violet w tragicznym stanie technicznym. Fani zaczynają refundować grę

Pokemon Scarlet Violet

Przed premierą Pokemon Scarlet & Violet dużo mówiło się o tym, że potencjalnie będzie to przełomowa premiera. Faktycznie tak się stało. Game Freak zrobiło niemałą rewolucję i wprowadziło wiele świetnych zmian, którymi niestety trudno jest się cieszyć ze względu na problemy techniczne gry.

Pokemon Scarlet & Violet porównywane do Cyberpunka

Pokemon Scarlet & Violet jest bez wątpienia ogromnym sukcesem i największą premierą w historii Nintendo. Tydzień po premierze sprzedaż imponuje, ale stan techniczny gry nie uległ żadnym zmianom. Nowa produkcja Game Freak regularnie gubi klatki, pop in przypomina Sonic Frontiers i wiele osób nie chce się już z tym męczyć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Coraz więcej na Reddicie widać komentarzy użytkowników, którzy zdecydowali się na refund. Co ciekawe, nie wszystkim udało się dostać zwrot pieniędzy. Amerykański support jest podobno bardzo pomocny i akceptuje refundy, ale w Europie nie jest to takie proste.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

Biorąc pod uwagę stan techniczny Pokemon Scarlet & Violet, zwrot pieniędzy powinien być gwarantowany. Jeżeli w nadchodzących tygodniach gra nie doczeka się znaczącej aktualizacji, twórcy muszą zaadresować ten problem i powiedzieć, czy gracze mogą spodziewać się poprawy.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.