Polacy przygotowują nową markę dla Sony? Plotka wskazuje na RPG osadzone w realiach science-fiction

Outriders Xbox Game Pass

Nie jest tajemnicą, że Sony w sekrecie przygotowuje kilka nowych tytułów dla swojej konsoli. Na razie nie wiemy o nich zbyt wiele, ale ostatnie przecieki wskazują, że jednym z nich będzie osadzone w realiach Sci-fi RPG. Gra miałaby powstawać we współpracy z polskim deweloperem People Can Fly.

People Can Fly przygotowuje nowe RPG Sci-fi dla Sony?

Zwiastun Outriders

Sony na pewno nie odsłoniło jeszcze wszystkich kart co do nowych marek, które zagoszczą na PS5. Jak donoszą przecieki, jedną z nich ma być RPG osadzone w realiach science-fiction. Całość przypomina odrobinę połączenie Gears of War z Mass Effectem.

Co ciekawe, niektórzy dopatrują się udziału w tym projekcie polskiego People Can Fly. Naszych rodaków miałoby w tym wspierać wewnętrzne studio japońskiego giganta.

Prowadząca do tego poszlaka jest prosta. Jak zauważył bowiem jeden z użytkowników forum ResetEra, udostępnione kilka dni temu nieoficjalne nagranie nowej gry powstającej dla Sony wydaje się przedstawiać na ekranie słowo „RED”.

Fani od razu połączyli kropki i przypomnieli sobie informację, która wypłynęła od polskich deweloperów jakiś czas temu. Zespół ogłosił bowiem, że pracuje łącznie nad pięcioma nowymi grami. Jedna z nich została roboczo ochrzczona właśnie terminem „RED”.

Nawiązanie współpracy z People Can Fly nie byłoby pozbawione sensu. Nasi rodzimy twórcy mają już na koncie jedną udaną, podobną grę. Mowa tu oczywiście o ciepło przyjętym przez graczy Outriders.

Zobacz też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Dotychczasowe informacje to rzecz jasna jedynie poszlaka. Wszystko wskazuje więc na to, że na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z