Polska reklama God of War: Ragnarok głosi, że „każdy tata jest półbogiem”. Zobaczcie kreatywny spot

god of war ragnarok reklama każdy tata jest półbogiem

Santa Monica Studio nie oszczędza na reklamach God of War: Ragnarok. Trudno się dziwić, skoro tytuł został świetnie odebrany przez recenzentów. Na szczęście studio nie zapomina o przekazie swojej produkcji, czego efektem jest nowy, krótki spot reklamowy.

„Każdy tata jest półbogiem” – polska reklama God of War: Ragnarok przedstawia relacje ojców i synów zgodnie z duchem gry

Polska reklama God of War: Ragnarok – „Każdy tata jest półbogiem”

Na kanale Playstation Polska opublikowano reklamę, o tytule „Każdy tata jest półbogiem”, która nawiązuje do głównego motywu gry (a właściwie całej nordyckiej sagi) — więzów między rodzicem, a jego dzieckiem. Trwa 30 sekund i jest ekskluzywna dla Polski. Jej opis na kanale YouTube świetnie podsumowuje cały zamysł:

Ojcostwo zmienia zwykłych śmiertelników w herosów. Każdy tata jest półbogiem.

Krótka historia zawarta w reklamie opowiada o nastolatku i jego relacji z ojcem, która w wielu momentach przypomina tą Kratosa oraz Atreusa. Zaczyna się słowami „czasem myślę, że nie jesteś człowiekiem”, by dojść do puenty „każdy tata jest półbogiem”, a sceny z życia chłopaka przeplatają się z fragmentami, gdzie widzimy growych bohaterów. Wzruszające, przekazujące ważny morał i pozbawione niepotrzebnych formułek sprzedażowych.

Zobacz też: Jaki telewizor wybrać

God of War Ragnarok miało premierę 9 listopada 2022 roku na PS4 i PS5. W Polsce produkcja spotkała się z problemami dotyczącymi wersji językowej, które ostatecznie zostały zażegnane. Ostatecznie produkcja została gorąco przyjęta, będąc nominowaną do tytułu gry roku zarówno przez Golden Joysticks, jak i The Game Awards.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z