The Alters od 11 bit studios oficjalnie! Polacy przedstawili swój nowy projekt

The Alters

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 11 bit studios pojawiło się na PC Gaming Show. W trakcie show został zaprezentowany nie Frostpunk 2, o którym istnieniu wiemy już od dłuższego czasu, a całkowicie nowy projekt, który był zapowiadany przez Polaków na początku czerwca. Dzięki trailerowi możemy przyjrzeć się, czym tak naprawdę będzie tajemnicze The Alters.

The Alters od polskich twórców przedstawi coś świeżego. Jest zwiastun

The Alters – trailer

Udostępniony materiał ukazuje mężczyznę (protagonistę – Jana Dolskiego), który budzi się w ośrodku badawczym, gdzie trwają tajemnicze prace. Polscy twórcy chcą przedstawić niecodzienną historię, w której przetrwanie jest możliwe dzięki tworzeniu alternatywnych wersji samego siebie – czyli tytułowych Altersów. Każda z postaci ma wyróżniać się swoimi własnymi umiejętnościami, które mają pomóc odnieść naukowcom sukces.

Sprawdź także; Hideo Kojima nawiązuje współpracę z Microsoftem!

The Alters na pewno zadebiutuje na PC (Steam, GOG, Epic Games) – wersje konsolowe stoją pod znakiem zapytania. Grę można już dodać do listy życzeń na platformie Valve.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z