Nowe porównania pokazują potężny downgrade Forspoken. Gra wypada blado przy zwiastunach z 2021 roku

Od premiery Forspoken minęły dwa dni, recenzje ujrzały światło dzienne, gracze zdążyli się zapoznać z produkcją Square Enix i napotkać już pierwsze problemy. Teraz do tych mankamentów dodać można fakt, że gra dwa lata temu prezentowała się znacznie lepiej.

Poważny downgrade Forspoken

Porównania Forspoken 2021 vs 2023

Na powyższym materiale zobaczyć można porównanie zwiastunów Forspoken z 2021 roku z aktualną wersją gry na PlayStation 5. Autor wideo na swojej konsoli nowej generacji korzysta z ray tracingu i wraca do kilku fragmentów nowej produkcji Square Enix pokazywanych długo przed premierą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Większość materiałów z 2021 roku okraszona jest oczywiście dopiskiem, że widoczna na nich zawartość może ulec zmianie. Kiedy porównamy je z grą, która trafiła parę dni temu do sprzedaży, można odnieść wrażenie, że Forspoken zaliczyło konkretny downgrade.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Forspoken nie należało raczej do najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, ale Square Enix wciąż miało okazję podbudować nieco swój wizerunek. Ich nową produkcję odebrano niestety dosyć negatywnie, a sprawiedliwie gameplay i scenariusz będzie można ocenić dopiero wtedy, kiedy znikną problemy techniczne i dostaniemy płynną, pozbawioną większych problemów grę.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.