Porównanie graficzne A Plague Tale Innocence i Requiem — która gra wygląda lepiej?

A Plague Tale Requiem

A Plague Tale Innocence Requiem zaliczyło dzisiaj debiut, w tym również w usłudze Xbox Game Pass. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku cieszy już wielu graczy, a tymczasem serwis IGN pokusił się o graficzne porównanie jej z odsłoną serii o podtytule Innocence. Która z gier wygląda lepiej?

A Plague Tale Innocence czy Requiem?

Porównanie graficzne gier A Plague Tale

Obie gry, czyli A Plague Tale Innocence i Requiem zostały odpalone na konsoli PlayStation 5. Nie da się ukryć, że tytuły te wyglądają znakomicie. Odsłona o podtytule Innocence zagościła na rynku w 2019 roku, lecz mimo upływu kilku lat jej grafika wciąż potrafi cieszyć oko odbiorcy. Faktem jest jednak też to, że debiutująca, najnowsza część serii, jest zwyczajnie ładniejsza.

Zobacz też: Gry RPG

I nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. A Plague Tale Requiem to potężna gra, która daje się we znaki nawet najnowszym konsolom. Niesamowite doznania graficzne sprawiają, że sprzęt może wyświetlać mniej klatek na sekundę, niż oczekiwaliby gracze. Na całe szczęście tytuł ten oferuje coś więcej niż wspaniałą grafikę — tym czymś jest ciekawa historia i klimat. Gra jest dostępna w abonamencie Xbox Game Pass, dlatego chętni mogą sprawdzić ją już teraz.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.