Porównanie Need for Speed Unbound i Heat. Czy Criterion w pełni wykorzysta potencjał nowych konsol?

Need for Speed Unbound

Od premiery Need for Speed Unbound dzieli nas już tylko kilka dni. Electronic Arts i Criterion Games zdradzają graczom coraz więcej szczegółów na temat następnej odsłony. Fani zastanawiają się z kolei, jak Unbound wypadnie w porównaniu do swojego poprzednika.

Need for Speed Unbound vs Need for Speed Heat

Porównanie Need for Speed Unbound i Heat

W przeciwieństwie do Heat, którego premiera mogła umknąć niektórym fanom wyścigów, trudno jest zapomnieć o Unbound. Tryb Rozróby promuje A$AP Rocky, YouTube zasypywany jest regularnie zwiastunami, a Electronic Arts zapowiada kolorowe, pełne atrakcji Lakeshore.

Wielu graczy ma jednak oczekiwania nie tylko względem rozmiaru miejsca akcji, ale również doświadczenia audiowizualnego. Need for Speed zadebiutuje w końcu wyłącznie na sprzęcie nowej generacji. Na powyższym materiale zobaczyć można zestawienie fragmentów rozgrywki z NFS Unbound oraz Heat.

Przeczytaj też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Need for Speed Unbound zadebiutuje 29 listopada na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Będzie to odsłona stworzona z myślą o konsolach nowej generacji, która spróbuje wykorzystać pełny potencjał sprzętu Sony i Microsoftu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.