3 gry niespodzianki za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Dark Void

Kilka dni temu pozostałe gry ze styczniowej oferty Games with Gold zostały udostępnione do pobrania wszystkim subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Teraz okazuje się jednak, że abonenci wspomnianych usług mogą pobrać zupełnie za darmo jeszcze trzy dodatkowe tytuły. Mowa o Port Royale 3, Dark Void oraz Splosion Man.

REKLAMA

Port Royale 3, Dark Void i Splosion Man za darmo, ale tylko z abonamentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun Splosion Man

Microsoft postanowił zrobić niemałą niespodziankę wszystkim tym, którzy opłacają abonament Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Co prawda Splosion Man i Dark Void należy odebrać w zagranicznych wersjach Xbox Store, ale nie ma z tym żadnego problemu. Aby dopisać omawiane gry do swojego profilu, wystarczy odwiedzić poniższe odnośniki, zalogować się na koncie Microsoft oraz wcisnąć przycisk pobierania.

Każda z powyższych gier ukazała się również na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu ich do swojego konta będzie można w nie grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Nie wiadomo, jak długo wymienione produkcje pozostaną darmowe, dlatego lepiej odebrać je za pamięci, aby później nie ubolewać nad przegapioną okazją.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!