[Akt.] Wyciekła prawdopodobna lista gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lutego 2022

Telling Lies

Styczeń dobiegł końca, więc wszyscy wyczekują ogłoszenia listy gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lutego. Microsoft ujawni oficjalne zestawienie jeszcze dzisiaj, jednak dzięki wiarygodnemu przeciekowi wiemy już, czego się spodziewać. Jeżeli doniesienie się sprawdzi, to pierwsza część miesiąca obejdzie się bez przesadnie głośnych produkcji.

Prawdopodobna oferta Xbox Game Pass na pierwszą połowę lutego 2022

Gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lutego 2022 przeciek
Prawdopodobna lista gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lutego 2022

Internauta ukrywający się pod nickiem billbil-kun, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje społeczności Xboxa, opublikował w serwisie Dealabs rzekomą listę gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lutego. Jeśli wierzyć doniesieniom mężczyzny, to wkrótce do subskrypcji trafią następujące produkcje:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Dreamscaper – data dodania: 03.02.2022
  2. Besiege – data dodania: 10.02.2022
  3. Edge of Eternity – data dodania: 10.02.2022
  4. Infernax – data dodania: 14.02.2022
  5. ARK: Ultimate Survivor Edition – data dodania: luty 2022 (nieokreślona)
  6. Skul: The Hero Slayer – data dodania: luty 2022 (nieokreślona)
  7. The Last Kids on Earth and the Staff of Doom – data dodania: luty 2022 (nieokreślona)
  8. Contrast – data dodania: luty 2022 (nieokreślona)
  9. Telling Lies – data dodania: luty 2022 (nieokreślona)

W przypadku gdy przeciek okaże się trafiony, to platformy i dokładne daty dodania gier do usługi Microsoftu poznamy jeszcze dzisiaj, zapewne pomiędzy 15:00 a 17:00. Na ten moment warto jednak spoglądać na powyższe zestawienie z lekkim przymrużeniem oka.

Aktualizacja – 01.02.2022, 15:21

Przeciek okazał się prawdziwy. Microsoft ujawnił oficjalną listę gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lutego, która niemal całkowicie pokrywa się z omówionym doniesieniem (dodatkowo zagramy jeszcze w CrossfireX).

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.