Wielka premiera w Xbox Game Pass! Atomic Heart debiutuje w usłudze Microsoftu

Atomic Heart

Dziś jest dzień, którego oczekiwało wielu graczy. Mowa oczywiście o premierze Atomic Heart, czyli wyczekiwanej gry rosyjskiego studia Mundfish. Zgodnie z zapowiedzią, „sowiecki BioShock” debiutuje od razu w Xbox Game Pass.

REKLAMA

Premiera Atomic Heart w Xbox Game Pass

Zwiastun Atomic Heart

Atomic Heart to osadzona w retrofuturystycznych klimatach gra akcji z elementami RPG. Produkcja opowiada alternatywną historię Związku Radzieckiego, a jej głównym bohaterem jest agent KGB, który ma za zadanie zinfiltrować tajemniczą placówkę, w której doszło do buntu maszyn. Protagonista nie może dopuścić, aby roboty przejęły kontrolę nad światem.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Atomic Heart pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!