Wielka premiera w Xbox Game Pass! Atomic Heart debiutuje w usłudze Microsoftu

Atomic Heart

Dziś jest dzień, którego oczekiwało wielu graczy. Mowa oczywiście o premierze Atomic Heart, czyli wyczekiwanej gry rosyjskiego studia Mundfish. Zgodnie z zapowiedzią, „sowiecki BioShock” debiutuje od razu w Xbox Game Pass.

Premiera Atomic Heart w Xbox Game Pass

Zwiastun Atomic Heart

Atomic Heart to osadzona w retrofuturystycznych klimatach gra akcji z elementami RPG. Produkcja opowiada alternatywną historię Związku Radzieckiego, a jej głównym bohaterem jest agent KGB, który ma za zadanie zinfiltrować tajemniczą placówkę, w której doszło do buntu maszyn. Protagonista nie może dopuścić, aby roboty przejęły kontrolę nad światem.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Atomic Heart pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.