Cassette Beasts debiutuje w PC Game Pass. To turowy RPG z otwartym światem

Cassette Beasts

Nie tak dawno temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kwiecień i początek maja 2023. Na liście znalazło się wówczas m.in. Cassette Beasts, które debiutuje w usłudze właśnie dzisiaj. To obiecujący, turowy RPG z otwartym światem.

Premiera Cassette Beasts w PC Game Pass

Zwiastun Cassette Beasts z elementami rozgrywki

Cassette Beasts to gra RPG z otwartym światem, posiadająca turowy system walki. Zabawa rozgrywa się na pełnej potworów wyspie, a główny bohater ma za zadanie odnaleźć drogę do domu. Aby przetrwać, protagonista przejmuje kształt i umiejętności napotykanych na swojej drodze nieprzyjaciół, nagrywając ich na kasety magnetofonowe.

Przeczytaj też: Gry platformowe

Cassette Beasts pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy jedynie na komputerach PC. Będzie grane, czy to raczej nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.