[Akt.] FAR: Changing Tides od dzisiaj w Xbox Game Pass, Titanfall znika z subskrypcji

FAR: Changing Tides

Dziś pierwszy dzień marca, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby nie rozpoczął nowego miesiąca zmianami w ofercie Xbox Game Pass. Tak się składa, że dzisiaj – w dniu swojej premiery – w subskrypcji Amerykanów ląduje FAR: Changing Tides. Niestety na tym nie koniec, bo przy okazji abonament opuszcza Titanfall. Co tu dużo mówić: coś za coś.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Premiera FAR: Changing Tides w Xbox Game Pass i pożegnanie z Titanfall

Zwiastun FAR: Changing Tides

FAR: Changing Tides to bezpośrednia kontynuacja udanej gry przygodowej z 2018 roku. Produkcja opowiada o młodym chłopcu, który na swoim okręcie przemierza ruiny zatopionej cywilizacji. Bohater szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania, a także nowego domu.

FAR: Changing Tides wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass w okolicach wieczornych, zapewne pomiędzy 17:00 a 22:00. W ramach usługi Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Dobre wieści już za nami, więc nie przedłużajmy: do końca dnia abonament opuści Titanfall w wersji na wszystkie platformy. Niestety w oficjalnej dystrybucji gry nie można już nawet nabyć na własność, bo w pierwszej połowie stycznia usunięto ją ze wszystkich cyfrowych sklepów pokroju Xbox Store. Aktualnie jedyną opcją na ogranie tego tytułu jest jego zakup w keyshopach lub wersji pudełkowej.

Aktualizacja – 01.03.2022, 18:51

Dziś do oferty Xbox Game Pass zawitał też Microsoft Flight Simulator w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z