Homestead Arcana debiutuje w Xbox Game Pass. Gra pozwala wcielić się w rolę Wiedźmy-rolniczki

Homestead Arcana

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiły dwie gry na czele z polskim hitem w wersji na Xbox One. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Microsoftu debiutuje kolejna produkcja. Mowa o całkiem intrygującym Homestead Arcana.

Premiera Homestead Arcana w Xbox Game Pass

Zwiastun Homestead Arcana

Homestead Arcana to niezależna gra przygodowa, której główną bohaterką jest Wiedźma-rolniczka. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego jak uprawa roli oraz rozbudowywanie swojego gospodarstwa, nierzadko ułatwiając sobie to zadanie magią. Co ciekawe, produkcja oferuje też tło fabularne – wraz z postępami w rozgrywce poznamy pewną tajemnicę.

Przeczytaj też: Najlepsze gry platformowe

Homestead Arcana zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Amerykanów grę uruchomimy na komputerach PC, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szanse? Koniecznie napiszcie w komentarzach, czy omówiona produkcja Was zainteresowała!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.