Polski hit trafia do Xbox Game Pass w wersji na starsze konsole! A wraz z nim ciekawy indyk

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft udostępnił listę gier w Xbox Game Pass na kolejne dni kwietnia i początek maja 2023. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie lądują dwie gry: polski hit oraz intrygujący indyk. Mowa o Medieval Dynasty na Xbox One oraz Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly.

Medieval Dynasty na Xbox One i Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly w Xbox Game Pass

Zwiastun Medieval Dynasty

Dziś swoją premierę ma Medieval Dynasty w wersji na konsole poprzedniej generacji (Xbox One, PS4). Jest to polska gra survival osadzona w czasach średniowiecznych, której motywem przewodnim jest nic innego jak przetrwanie oraz rozwój podlegającym nam terenów. Podczas zabawy będziemy m.in. walczyć, zbierać surowce i wznosić rozmaite budowle.

Zwiastun Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly jest kontynuacją ciepło przyjętej gry visual novel z 2020 roku. Głównym bohaterem opowieści jest pracownik kawiarni, a naszym zadaniem jest nic innego jak podawanie gościom ich ulubionych napojów. Podczas wykonywania swoich powinności wysłuchamy wielu ciekawych opowieści od klientów.

Przeczytaj też: Mody do FS 19

Druga gra z listy jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Medieval Dynasty na Xbox One pojawi się w subskrypcji w ciągu kilku najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Medieval Dynasty (Xbox One)
  2. Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś produkcji, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.