Premiera KOTOR Remake dopiero za kilka lat? Tak sugeruje znany dziennikarz

KOTOR Remake

Data premiery gry Knights of the Old Republic Remake nie została jeszcze ujawniona. W mediach pojawiały się do tej pory różne spekulacje. Niektóre z nich sugerowały, że tytuł może ukazać się nawet w tym lub kolejnym roku. Niestety, zdaniem Jasona Schreiera z Bloomberga nic z tego.

Premiera KOTOR Remake później, niż się wszystkim wydaje

Niedawne doniesienia o rzekomej zmianie dewelopera KOTOR Remake pozwoliły upewnić się graczom, że remake kultowej gry nadal żyje i mimo problemów wreszcie ujrzy światło dzienne. Niektórzy uznali nawet, że możliwa jest premiera jeszcze tego roku. Najprawdopodobniej tak się jednak nie wydarzy. Zdaniem Jasona Schreiera, niemożliwy wydaje się nawet 2024 rok.

Zobacz też: Mody do ETS2

Dziennikarz stwierdził, że wydanie gry w ciągu mniej więcej 2 lat oznaczałoby niezwykle drastyczne ograniczenie skali całej produkcji. Optymista stwierdzi, że szykowana jest gigantyczna produkcja – i będzie mieć rację. Pesymista powie jednak, że gracze i tak nie zagrają w nią przez kilka najbliższych lat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.