Premiera KOTOR Remake dopiero za kilka lat? Tak sugeruje znany dziennikarz

KOTOR Remake

Data premiery gry Knights of the Old Republic Remake nie została jeszcze ujawniona. W mediach pojawiały się do tej pory różne spekulacje. Niektóre z nich sugerowały, że tytuł może ukazać się nawet w tym lub kolejnym roku. Niestety, zdaniem Jasona Schreiera z Bloomberga nic z tego.

REKLAMA

Premiera KOTOR Remake później, niż się wszystkim wydaje

The Knights of the Old Republic remake is absolutely not coming this year. https://t.co/cg8o1MyitP

— Jason Schreier (@jasonschreier) August 19, 2022

The Knights of the Old Republic remake is absolutely not coming this year. https://t.co/cg8o1MyitP

— Jason Schreier (@jasonschreier) August 19, 2022

Niedawne doniesienia o rzekomej zmianie dewelopera KOTOR Remake pozwoliły upewnić się graczom, że remake kultowej gry nadal żyje i mimo problemów wreszcie ujrzy światło dzienne. Niektórzy uznali nawet, że możliwa jest premiera jeszcze tego roku. Najprawdopodobniej tak się jednak nie wydarzy. Zdaniem Jasona Schreiera, niemożliwy wydaje się nawet 2024 rok.

Zobacz też: Mody do ETS2

Dziennikarz stwierdził, że wydanie gry w ciągu mniej więcej 2 lat oznaczałoby niezwykle drastyczne ograniczenie skali całej produkcji. Optymista stwierdzi, że szykowana jest gigantyczna produkcja – i będzie mieć rację. Pesymista powie jednak, że gracze i tak nie zagrają w nią przez kilka najbliższych lat.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!