MLB The Show 22 i Cricket 22 od dzisiaj w Xbox Game Pass

MLB The Show 22

Dziś premiera MLB The Show 22. Tak się dobrze składa, że ta gra od Sony Interactive Entertainment debiutuje nie tylko na rynku, a także w ofercie Xbox Game Pass. Wraz z nią do subskrypcji trafia Cricket 22, czyli kolejna produkcja traktująca o dość niszowym w naszym kraju sporcie. Niemniej z pewnością znajdą się gracze, których ucieszy obecność wymienionych gier w usłudze Microsoftu.

MLB The Show 22 i Cricket 22 w Xbox Game Pass

Zwiastun MLB The Show 22 z elementami rozgrywki

MLB The Show 22 to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych, skupiająca się na grze w baseball. Jak nietrudno się domyślić, motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego, jak rozgrywanie rozmaitych meczów oraz zarządzanie swoim zespołem. W odniesieniu do MLB The Show 21, które swoją drogą na dniach opuści Xbox Game Pass, możemy liczyć na kilka mniejszych i większych usprawnień.

Przeczytaj też: Return to Monkey Island zapowiedziane

Cricket 22 również jest grą sportową, ale skupiającą się na krykiecie. Podczas rozgrywki weźmiemy udział w starciach pomiędzy licencjonowanymi zespołami, starając się zdobywać jak najlepsze wyniki. Co ciekawe, na graczy czeka też tryb kariery oparty na fabule.

Zgodnie z zapowiedzią, MLB The Show 22 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, tak samo jak Cricket 22. W ramach abonamentu Microsoftu wymienione gry uruchomimy na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę którejś z nich, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z