Quake 2 Remastered już dostępne w Xbox Game Pass! Premiera-niespodzianka w usłudze Microsoftu

Quake 2 Remastered Xbox Game Pass

Kilka godzin temu znany insider informował, że Quake 2 Remastered zadebiutuje już dzisiaj. Przeciek okazał się prawdziwy, ponieważ odświeżenie legendarnego FPS-a trafiło już na rynek. Co więcej, gra od razu wylądowała w bibliotece Xbox Game Pass.

Quake 2 Remastered już dostępne w Xbox Game Pass i nie tylko

Quake 2 Remastered
Quake 2 Remastered

Plotki okazały się prawdziwe – Quake 2 Remastered zadebiutowało na rynku. Reedycja kultowej strzelanki z 1997 może się pochwalić wizualnymi upiększeniami, możliwością gry na podzielonym ekranie zarówno online jak i lokalnie, crossplayem, zupełnie nowym rozszerzeniem oraz kilkoma innymi pomniejszymi nowościami.

Na Xboxach One gra działa w rozdzielczości 1080p i „do” 60 FPS–ów, natomiast posiadacze Xboxów Series X|S mogą liczyć na rozgrywkę w 4K i 120 FPS. Nie da się ukryć, że kolejna kultowa produkcja dostała właśnie nowe życie, co z pewnością doceni wielu graczy.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedza to Potęga

Kup Xbox Series S

Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak szykować się do rozgrywki, ponieważ gra jest już dostępna na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S, PS4, PS5, Nintendo Switch oraz w Game Passie. W ramach subskrypcji Microsoftu można ją uruchomić na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.