Ravenlok debiutuje w Xbox Game Pass. To baśniowa przygodówka z bardzo nietypową grafiką

Ravenlok

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2023. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – do abonamentu Amerykanów trafia Ravenlok. To baśniowa przygodówka, która wyróżnia się m.in. grafiką.

Premiera Ravenlok w Xbox Game Pass

Zwiastun Ravenlok

Ravenlok to gra przygodowa od twórców Echo Generation, której grafika jest zbudowana z voxeli. Akcja opowieści rozgrywa się w baśniowej krainie, a głównym zadaniem bohaterki jest stawienie czoła pewnej gąsienicy. Stworzenie to terroryzuje bowiem mieszkańców rzeczonego uniwersum.

Przeczytaj też: Najlepsze gry Star Wars

Ravenlok jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.