Premiera Starfield na początku 2023 roku? Sugeruje to strona Xbox Game Pass

Starfield

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że premiera Starfield i Redfall została opóźniona na przyszły rok. Bethesda poinformowała, że obie produkcje zadebiutują w pierwszej połowie 2023 roku, ale nie podała konkretnych dat ani nawet miesięcy. Jeden z użytkowników Reddita zauważył jednak ciekawą wzmiankę, która sugeruje, że Starfield trafi na rynek na początku roku.

Dokładna data premiery Starfield wielką niewiadomą, ale raczej odbędzie się wcześniej niż później

Starfield Game Pass premiera wczesny 2023
Wzmianka o Starfieldzie na stronie rejestracji do Game Passa

Na stronie pozwalającej wykupić subskrypcję Xbox Game Pass pojawiła się wzmianka, że premiera Starfield jest spodziewana na „wczesny 2023”. Nie wiadomo dokładnie, co oznacza w tym przypadku „wczesny”, ale na pewno nie czerwiec, czyli najgorszy z możliwych scenariuszy. Przeciek pozwala podejrzewać, że gra zadebiutuje pomiędzy styczniem a marcem, ale to oczywiście nic pewnego.

Przeczytaj też: Co to są gry AAA?

Kiedy dokładna data premiery Starfield zostanie oficjalnie ujawniona, na pewno o tym napiszemy. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, że gra rzeczywiście zadebiutuje na początku przyszłego roku, a informacja na stronie Xbox Game Pass o przybliżonym terminie nie znalazła się tam w wyniku błędu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.