Wyczekiwana gra na podstawie kultowego horroru od dzisiaj w Xbox Game Pass! Oceny ma naprawdę dobre

Xbox Game Pass

Niedawno Microsoft ujawnił kolejne gry w Xbox Game Pass na sierpień i początek września 2023. Wczoraj do abonamentu powróciła ceniona gra przygodowa, natomiast dzisiaj w subskrypcji debiutuje wyczekiwany wieloosobowy survival horror na bazie kultowej serii horrorów. Wielu graczy z pewnością się ucieszy!

Premiera The Texas Chain Saw Massacre w Xbox Game Pass

Gameplay-trailer z The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre to gra na bazie popularnej serii horrorów pod tytułem „Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną”. To wieloosobowa produkcja, w której rywalizują ze sobą dwa zespoły: „tych dobrych” oraz kanibali z Leatherface’em na czele. Fabuły samej w sobie tu nie ma, a motywem przewodnim zabawy jest przetrwanie bądź też mordowanie oponentów – w zależności od obranej strony.

Przeczytaj też: Jaki laptop gamingowy do 3500 zł kupić

Kup Xbox Series X

The Texas Chain Saw Massacre zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Co ciekawe, jej pierwsze recenzje są naprawdę niezłe. Zamierzacie zagrać? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.