[Akt.] Dziś premiera Train Sim World 3 i Disney Dreamlight Valley. Obie gry trafiają do Xbox Game Pass

Train Sim World 3

Oferta Xbox Game Pass powiększa się regularnie. Dzisiaj swoją premierę mają m.in. takie tytuły jak Train Sim World 3 czy Disney Dreamlight Valley (wczesny dostęp) i tak się składa, że oba lądują w abonamencie Microsoftu. Nic, tylko się cieszyć!

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (6 września 2022)

Zwiastun Train Sim World 3

Train Sim World 3 to kolejna odsłona symulatora maszynisty. Podczas zabawy siądziemy za sterami wielu szczegółowo odwzorowanych lokomotyw i zwiedzimy rozmaite trasy. Wyróżnikami tej odsłony są m.in. takie aspekty jak rozbudowany system pogodowy czy centrum treningowe, w którym można się nauczyć kierowania pociągami od podstaw.

Zwiastun Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley to przygodówka z elementami symulatora życia. Akcja gry została osadzona w uniwersum Disneya i Pixara, a podczas zabawy spotkamy wiele postaci znanych z popularnych bajek. Naszym zadaniem będzie uratowanie mieszkańców tytułowej doliny, którą dotknął tajemniczy kataklizm.

Przeczytaj też: Najlepsze gry fabularne

Train Sim World 3 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Disney Dreamlight Valley we wczesnym dostępie zostanie dodane trochę później, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Train Sim World 3 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Disney Dreamlight Valley – wczesny dostęp (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś z nowości? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA

Aktualizacja – 06.09.2022, 11:27

Do oferty Xbox Game Pass niespodziewanie trafiło też Opus Magnum w wersji na PC. Jest to całkiem ciepło przyjęta gra logiczna od Zachtronics.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!