Prince of Persia: The Lost Crown z drugą darmową aktualizacją! Nowe tryby oraz niespodzianka dla fanów

Prince of Persia The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown to jedna najlepiej ocenianych gier 2024 roku. Choć tytuł ten nie okazał się komercyjnym sukcesem, to zyskał uznanie graczy i krytyków. W swoją produkcję dalej wierzą deweloperzy, którzy nie tak dawno zapowiedzieli do niej szereg darmowych aktualizacji. Właśnie dziś pojawiła się druga z nich i zaoferuje ona graczom m.in. nowy tryb rozgrywki oraz klasyczne stroje!

Prince of Persia: The Lost Crown z drugą dużą aktualizacją

Prince of Persia: The Lost Crown — zwiastun aktualizacji Boss Attack

Twórcy Prince of Persia: The Lost Crown dwa miesiące temu przedstawili graczom plan na rozwój swojego tytułu. Deweloperzy zapowiedzieli, że ciągu najbliższych kilku miesięcy do gry trafią 3 duże, darmowe aktualizacje, a w drugiej połowie 2024 roku opublikowane zostanie płatne, fabularne DLC. Pierwszy patch noszący nazwę Warrior’s Path trafił do graczy 20 marca i wprowadził dwa nowe tryby rozgrywki: permadeath oraz speedrun, a także dodatkowe stroje dla głównego bohatera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dzisiaj natomiast do graczy trafiła druga aktualizacja, czyli Boss Attack. W jej ramach do gry trafią dwa kolejne tryby, czyli Boss Revenge i Boss Rush, a także dwa kolejne stroje do odblokowania.

Boss Revenge zaoferuje graczom możliwość zmierzenia się z wcześniej pokonanymi bossami, jednak z nowymi umiejętnościami i mocami Simurga, które odblokowane zostały na dalszym etapie gry. W trybie będziemy mogli bić rekordy czasowe na każdym z głównych przeciwników.

Z kolei Boss Rush to odmiana znanego trybu zwanego drabinką, gdzie po kolei będzie trzeba pokonać każdego z bossów, a porażka na którymś z nich zmusza gracza do zaczęcia od początku.

W ramach nagród za ukończenia tych wyzwań gracze otrzymają dwa stroje. Jeden będzie dobrze znany fanom uniwersum Księcia Persji, gdyż jest odzienie głównego bohatera części wypuszczonej w 2008 roku. Drugi kostium to natomiast klasyczny Sargon, lecz ubrany jedynie… w bieliznę.

Stroje dodane w aktualizacji Boss Attack

O wszystkich szczegółach, jakie przyniosła aktualizacja Boss Attack można przeczytać na oficjalnym blogu Ubisoftu.

Prince of Persia: The Lost Crown miało swoją premierę 18 stycznia 2024 roku na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i 5 oraz Nintendo Switch. Tytuł zebrał świetne oceny od recenzentów.

Źródło: Eurogamer, Ubisoft

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.