Prince of Persia: The Lost Crown pozwoli wczuć się w klimat historycznej Persji! Wszystko przez dubbing

Prince of Persia The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown nie będzie grą na jeden wieczór. Okazuje się jednak, że szczegóły na temat długości rozgrywki to nie jedyne warte uwagi informacje na temat nadchodzącej produkcji Ubisoftu. Redakcja Game Informer potwierdziła bowiem świetną wiadomość dla graczy ceniących sobie immersję, którzy czekają na wspomniany tytuł.

W Prince of Persia: The Lost Crown nie zabraknie dubbingu w języku farsi. Gracze otrzymają też do wyboru dwa tryby eksploracji

Prince of Persia: The Lost Crown – zwiastun z przeglądem rozgrywki

Prince of Persia: The Lost Crown od momentu premiery oferować będzie pełny dubbing w języku farsi używanym na terenie historycznej Persji. Wiadomość ta z pewnością ucieszy graczy, którym zależy na jak najwyższym poziomie immersji. To jednak nie koniec informacji na temat nadchodzącej produkcji Ubisoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Redakcja Game Informer potwierdziła bowiem również, że Prince of Persia: The Lost Crown – wzorem ostatnich gier francuskiej firmy – otrzyma dwa tryby eksploracji. Pierwszy będzie kierował graczy do aktualnego celu odpowiednimi wskaźnikami. Wybór drugiej opcji zmusi natomiast użytkowników do samodzielnego odszukania odpowiedniej ścieżki na podstawie otrzymanych wskazówek.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Prince of Persia: The Lost Crown zadebiutuje już 18 stycznia 2024 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Tydzień wcześniej – 11 stycznia 2024 roku – zainteresowani sprawdzą natomiast wersję demonstracyjną nowej odsłony serii Prince of Persia.

Źródło: Game Informer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.