Prince of Persia The Lost Crown na gameplayu z Ubisoft Forward. Krytykowana gra prezentuje się nad wyraz dobrze

Prince of Persia The Lost Crown

Całkiem niespodziewanym otwarciem ostatniego Summer Game Fest okazał się zwiastun Prince of Persia The Lost Crown. Tytuł ten spotkał się ze sporą falą krytyki ze strony graczy, którzy krytykowali przede wszystkim grafikę „rodem z PS2”. Dzisiaj zaś Ubisoft postanowił podzielić się nowymi materiałami prezentującymi, jak prezentuje się najnowsza gra spod niezwykle cenionego szyldu w akcji.

Prince of Persia The Lost Crown na nowych materiałach promocyjncyh

Panel poświęcony Prince of Persia The Lost Crown rozpoczął się od całkiem ciekawego materiału przedstawiającego głównego bohatera w trakcie starcia z dość potężnym przeciwnikiem.

W trakcie krótkiego monologu dowiedzieliśmy się, że będzie to zupełnie nowa saga i swoiste nowe rozdanie dla tego IP.

Prince of Persia The Lost Crown – trailer

Następnie przyszła pora na to, czego oczekiwało wielu graczy — gameplay. Ten zdaje się całkiem ciekawą mieszanką klasycznych dla serii rozwiązań z nutą bardziej współczesnych innowacji.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Kup Prince Of Persia The Lost Crown

Trzeba przyznać, że tytuł na ten moment zapowiada się całkiem interesująco, a bardziej kreskówkowa oprawa graficzna wydaje się nie przeszkadzać w ogólnym jej odbiorze. Należy jednak pamiętać, że wrażenia przed premierą to jedno, a odczucia po ograniu, to często zupełnie inna sprawa. Dlatego też z ostatecznymi werdyktami warto wstrzymać się do premiery, która ustalona została na 18 stycznia 2024 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.