Problemy Call of Duty: Modern Warfare 2. Infinity Ward zapowiada zmiany i naprawienie błędów

Call of Duty Modern Warfare 2

Po dwutygodniowym opóźnieniu drugi sezon zawitał wreszcie do Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Warzone 2. Niestety już pierwszego dnia gracze odkryli kilka mniej i bardziej poważnych błędów, które zaczyna powoli adresować Infinity Ward.

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 z problemami

Jednym z poważniejszych błędów jest fakt, że w trakcie dołączania do gry użytkownicy doświadczają crashy. Niektórym uniemożliwiało to nawet rozgrywkę w towarzystwie znajomych. Infinity Ward zareagowało szybko i chociaż nie naprawiło jeszcze tego problemu, zapowiedziało, że zaczyna szukać rozwiązania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bardzo szybko deweloperzy zapowiedzieli również kilka nowości, które niedługo trafią do gry. W trakcie drugiego sezonu do gry trafi dodatkowa mapa 6v6, prawdopodobnie jako reakcja na krytykę fanów MW2, a w trzecim sezonie powróci tryb Gunfight.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Społeczność Call of Duty otwarcie mówiła w ostatnich tygodniach, że Modern Warfare 2 oraz Warzone 2 brakuje contentu i pierwszy sezon szybko stał się nużący. Infinity Ward najwyraźniej usłyszało ten feedback i planuje zmiany.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.