Problemy Call of Duty: Modern Warfare 2. Infinity Ward zapowiada zmiany i naprawienie błędów

Call of Duty Modern Warfare 2

Po dwutygodniowym opóźnieniu drugi sezon zawitał wreszcie do Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Warzone 2. Niestety już pierwszego dnia gracze odkryli kilka mniej i bardziej poważnych błędów, które zaczyna powoli adresować Infinity Ward.

REKLAMA

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 z problemami

Infinity Ward is aware of the issue with the game crashing upon start for many players and working on a fix. pic.twitter.com/2o7P0pDcw7

— CharlieIntel (@charlieINTEL) February 15, 2023

Infinity Ward is aware of the issue with the game crashing upon start for many players and working on a fix. pic.twitter.com/2o7P0pDcw7

— CharlieIntel (@charlieINTEL) February 15, 2023

Jednym z poważniejszych błędów jest fakt, że w trakcie dołączania do gry użytkownicy doświadczają crashy. Niektórym uniemożliwiało to nawet rozgrywkę w towarzystwie znajomych. Infinity Ward zareagowało szybko i chociaż nie naprawiło jeszcze tego problemu, zapowiedziało, że zaczyna szukać rozwiązania.

Bardzo szybko deweloperzy zapowiedzieli również kilka nowości, które niedługo trafią do gry. W trakcie drugiego sezonu do gry trafi dodatkowa mapa 6v6, prawdopodobnie jako reakcja na krytykę fanów MW2, a w trzecim sezonie powróci tryb Gunfight.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Społeczność Call of Duty otwarcie mówiła w ostatnich tygodniach, że Modern Warfare 2 oraz Warzone 2 brakuje contentu i pierwszy sezon szybko stał się nużący. Infinity Ward najwyraźniej usłyszało ten feedback i planuje zmiany.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!