Project Leonardo to „świetne uzupełnienie ekosystemu PlayStation”. Phil Spencer chwali urządzenie Sony

Phil Spencer Project Leonardo

Podczas tegorocznej edycji targów Consumer Electronics Show firma Sony zapowiedziała Project Leonardo, czyli „wysoce konfigurowalny” kontroler dla PlayStation 5 stworzony z myślą o niepełnosprawnych graczach. Ogłoszenie japońskiej firmy nie uszło również uwadze Phila Spencera, który postanowił wyrazić swoją opinię na temat wspomnianego urządzenia.

Phil Spencer reaguje na zapowiedź kontrolera Project Leonardo dla PlayStation 5

I think this is a great addition to the PlayStation ecosystem, well done.

— Phil Spencer (@XboxP3) January 5, 2023

I think this is a great addition to the PlayStation ecosystem, well done.

— Phil Spencer (@XboxP3) January 5, 2023

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym Twitter szef marki Xbox stwierdził, że Project Leonardo będzie „świetnym uzupełnieniem ekosystemu PlayStation” i pochwalił pomysł Sony. Warto podkreślić, że Spencer nie po raz pierwszy wypowiada się w pozytywnym tonie o staraniach konkurencji w zakresie zwiększania dostępności.

Przy okazji premiery The Last of Us Part 1 na PlayStation 5 przedstawiciel Microsoftu stwierdził, że „ułatwienia dostępu, na których skupia się Naughty Dog, są naprawdę imponujące”. Spencer dodał wówczas również, że praca wykonywana przez Neila Druckmanna i jego zespół jest „inspirująca”.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4

Zgodnie z zapowiedziami kontroler Project Leonardo znajduje się obecnie we wczesnej fazie produkcji. Sony poinformowało, że wciąż „gromadzi wartościowe opinie” na temat urządzenia. Na datę premiery oraz cenę pada stworzonego z myślą o niepełnosprawnych graczach będzie trzeba więc jeszcze nieco poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z